Poznaj

Naszą Firmę

Przestronny & Funcjonalny

Restauracja Belweder z pokojami noclegowymi to doskonałe miejsce do odpoczynku po podróży. Dzięki naszej restauracji skoszutujecie Państwo najlepszych Polskich dań i nabierzecie sił. W naszej strefie fitnes zadbacie o swoją kondycję fizyczną, a w naszej strefie SPA zrelaksujecie się po całodziennej pracy. W naszych pokojach odpoczniecie i przygotujecie się na nasępny dobry dzień.

Wygodne Pokoje

Nasze pokoje w standardzie posiadają wygodne łóżko z zawsze świeżą pościelą, lampkę nocną, biurko/stolik z krzesłem jak również wyświetlacz multimedialny. W pokojach znajduje się również łazienka z WC, prysznic, suszarka i zestaw ręczników. W całym budynku możliwy jest odbiór bezprzewodowego internetu WiFi.

Znakomita Restauracja

Restauracja Belweder słynie z wyśmienitej kuchni Polskiej. Nasze dania niewątpliwie trafią w państwa gusta i zapewną niespotykane doznania smakowe. Zapewniamy również śniadanie w cenie pokoju w formie bufetu szwedzkiego lub al'a card.

Strefa Fitnes & Spa

W strefie fitnes na naszym sprzęcie do ćwiczęń spalicie państwo zbędne kalorie, jak również rozciągniecie się i sprawdzicie swoją wytrzymałość i siłę. W strefie Spa zrelaksujecie się po pracy. Nasze sauna parowa poprawi wygląd waszej cery, sauna podczerwona wygrzeje państwa organizm. W naszym jakuzzi będziecie mogli odpocząć, a gorąca woda z biczami wodnymi zmyje z was trudy dnia. W końcu na naszych fotelach masujących zaznacie niespotykanej wygody. Nasze fotele "No Gravity" poprawią krążenie waszej krwi jak również ogólny stan fizyczny.

Wiele Atrakcji

Nasza firma proponuje wiele atrakcji i zajęć w zależności od potrzeb i pory roku. Grill nad stawem rybnym i ogródkiem piwnym przez cały sezon letni zapewnia niezapomniane chwile. Piękny ogród za naszym budynkiem uspokaja, a plac zabaw zapewni atrakcję dla najmłodszych. Nasi najmniejsi klienci znajdą również wiele innych gier i zabaw w naszej restauracji tj.: Gra arcade, symulator jazdy, gry ruchowe, gry virtualne. Bilar oraz piłkażyki a także retransmisje największych widowisk sportowych zapewni rozrywkę naszym klientom.
Zarezerwój Pokój Już Teraz