Szukasz Miejsca?

Park​ing

Strzeżony w Białymstoku

Parking strzeżony

Ogrodzony, monitorowany strzeżony parking w Białymstoku

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na przechowanie aut na naszym Strzeżonym parkingu. Czy zależy ci aby twoje auto było bezpieczne? Czy potrzebujesz przechować swój samochód w Białymstoku? Jeśli tak to trafiłeś we właściwe miejsce.

Hotel i Restauracja Belweder w Białymstoku oferuje przestrony brukowany parking. Dzięki jego dużym rozmiarom możliwe jest bezproblemowe manewrowanie nawet dużych aut z przyczepami. Parking jest monitorowany, a obraz z trzech kamer rejestrowany jest 24h na dobę. Ponad to możliwe jest oglądanie własnego auta przez Internet dzięki kamerze internetowej umiejscowionej na parkingu (usługa dostępna od marca 2016r.). Parking jest ogrodzony i zamykany automatycznie, a dostęp do niego można uzyskać na recepcji naszego hotelu.

Cena za dobę przechowania auta to:
Samochód osobowy - 10 zł/doba
Samochód dostawczy - 15 zł/doba
Samochód osobowy z przyczepą - 15 zł/doba
Autokar/ autobus - 20 zł/doba
Samochód ciężarowy (do 10 ton) - 30 zł/doba

Sprawdź swoje auto teraz dzięki kamerze internetowej: Tutaj. Nie zapomnij zapytać o hasło do kamery internetowej na recepcji naszego hotelu. Lub napisz do nas E-mail: belweder.hotels@gmail.com z zapytaniem. (Usługa dostępna od marca 2016 r.)<- Powrót